Álláspályázat: általános ügyviteli asszisztens pozíció

2017. november 24. 1:00

Cégünk, a 100%-ban a Magyar Állam tulajdonában álló, elsősorban informatikai, digitális-stratégiai feladatokat ellátó gazdasági társaság. Magyarország egyetlen kulturális, irodalmi és művészeti értékek digitalizálására és fejlesztésére specializálódott vállalata általános ügyviteli asszisztens pozícióba munkatársat keres.

A munkajogviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
H-1121 Budapest, Márvány utca 18.

Ellátandó feladatok:

  • A Társaság jogi vezetőjének asszisztenciája.
  • A közigazgatási és vállalati szféra felé történő kapcsolattartási feladatok ellátása.
  • Dokumentációk, kimutatások készítése.
  • Levelezésben és kapcsolattartásban való közreműködés.

Elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat (adminisztráció, asszisztencia)
  • MS Office ismeret (irodai alkalmazások)
  • analitikus gondolkodás
  • kiváló szervező és problémamegoldó készség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • közigazgatási tapasztalat
  • egyetemi/főiskolai végzettség
  • középfokú angolnyelv-tudás
  • a következő képzettségek/ismeretek valamelyike: jogi asszisztens, jogtechnikus képesítés

Amit kínálunk:

  • biztos háttér egy állami vállalatnál
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  • magyar nyelvű motivációs levél

Jelentkezni fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal majercsik.lilla@forumhungaricum.hu címen lehet.

Az álláshirdetés PDF formátumban itt található.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. február 9.