Álláspályázat: nemzetközi referens pozíció

2017. november 24. 12:56

Cégünk, a 100%-ban a Magyar Állam tulajdonában álló, elsősorban informatikai, digitális-stratégiai feladatokat ellátó gazdasági társaság. Magyarország egyetlen kulturális, irodalmi és művészeti értékek digitalizálására és fejlesztésére specializálódott vállalata Jogi és Nemzetközi Osztályára nemzetközi referens pozícióba munkatársat keres.

A munkajogviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
H-1121 Budapest, Márvány utca 18.

Ellátandó feladatok:

  • Vizsgálja és elemzi a kiemelt jelentőségű partnerországokkal fennálló kapcsolatokat.
  • Javaslatot tesz a partnerségi stratégia által meghatározott kiemelt jelentőségű célországokkal való együttműködés erősítésére.
  • Elemzéseket készít és javaslatokat fogalmaz meg a nemzetközi kulturális kapcsolatok erősítésére, versenyképesség növelésére és partnerszervezetek tevékenységeinek feltérképezésére.
  • Elemzi és javaslatokat tesz a Forum Hungaricum Nonprofit Kft. hatáskörébe tartozó stratégiák nemzetközi vonatkozására, így különösen a Közgyűjteményi Digitalizálási Stratégia, valamint a Kormány Digitális Jólét Programjának támogatására.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • A kétoldalú nemzetközi megállapodások, valamint kulturális szervezetek közötti megállapodások kidolgozásával, módosításával, aláírásával, jóváhagyásával és kihirdetésével összefüggő feladatok ellátása.
  • A Társaság feladat- és hatáskörébe tartozó nemzetközi témák, együttműködési feladatok végrehajtásának koordinációja.
  • Javaslattétel a Társasági vezetők utazási és nemzetközi tárgyalási programtervéhez, közreműködés annak lebonyolításában és a feladatok végrehajtásában.
  • A Társaság vezetői szintű kétoldalú nemzetközi kulturális tárgyalásainak szervezése és előkészítése, a szakmai háttéranyagok, javaslatokat összeállítása, a tárgyalásokból adódó intézkedési tervek elkészítése.
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi szakmai körök szervezeteivel, kamaráival és a vegyes kamarákkal, vállalatokkal, érdekképviseletekkel, szakmai szövetségekkel.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • egyetem/főiskola; nemzetközi kapcsolatok, közgazdász vagy jogi szakképesítés
  • gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • felsőfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban (teszteljük)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • államilag elismert komplex felsőfokú (C1) nyelvvizsga, német/orosz/francia nyelvből
  • nemzetközi területen szerzett több éves munkatapasztalat, tanulmányok
  • nemzetközi kapcsolatok terület iránti érdeklődés
  • nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, gyors, hatékony és alapos munkavégzés
  • jó szervező és kommunikációs készség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz
  • magyar nyelvű motivációs levél
  • iskolai bizonyítványok másolata
  • aláírt nyilatkozat büntetlen előéletről
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik, valamint adatbázisukban rögzíthetik
  • amennyiben nem járul hozzá pályázati anyaga megőrzéséhez, úgy nemleges nyilatkozat csatolása

Jelentkezni fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal: majercsik.lilla@forumhungaricum.hu címen lehet.

Az álláshirdetést PDF formátumban itt található.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. december 4.